Új vezető a Vármegyei Rendőr-főkapitányság élén
Szabó Csaba rendőr dandártábornok lett a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság új vezetője.
Dr. Pintér Sándor, Magyarország belügyminisztere – az országos rendőrfőkapitány javaslatára – Szabó Csaba rendőr dandártábornokot bízta meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetésével. Az országos rendőrfőkapitány állománygyűlésen adta át a miniszteri határozatot az új vezetőnek.
Forrás: police.hu
2026. június 26.
Lovas és kutyás bemutatókkal várták az ifjú polgárőröket Csépen
2026. június 26.
Kötelékben az erő
2026. június 25.
A mélyből a magasba
2026. június 25.
Nyitott kapuk
2026. június 24.