Rendőrök mentették meg a horgásztóba esett férfit!
A férfinak a meredek, csúszós mederből saját erejéből nem sikerült partra kapaszkodnia, és többször elmerült a tóban.
Horgásztóba esett egy 19 éves nyírbátori férfi június 9-én, Vállajon. A közelben tartózkodott a Mátészalkai Rendőrkapitányság három munkatársa, Bíró Gyula rendőr őrnagy, Kocsis Károly rendőr százados, és Nyíri Szabolcs rendőr főtörzsőrmester, akik haladéktalanul a bajbajutott férfi segítségére siettek. Egymást biztosítva leereszkedtek hozzá, felhúzták a partra, és értesítették a mentőszolgálatot, akik a férfit kórházba szállították.
Forrás: police.hu
- Három évtizede szolgálnak együtt a jászberényi rendőrök
- Légirendészet menni Balaton
- Jótékonysági bokszgála katonák és rendőrök részvételével
- Ma megnyílik a Teve utcai Rendőrpalota: különleges programokkal készül a Múzeumok éjszakája
- Igazoltatással kezdődött a lánykérés
- Közel hétezer polgárőr dolgozik Pest vármegye biztonságáért
2026. június 22.
VW2026: a katonaorvoslás modern technológiái
2026. június 21.
Igazoltatással kezdődött a lánykérés
2026. június 20.
Így lehet biztonságosabb a fesztiválozás
2026. június 19.
Búcsút vettek a Mi–17-es és Mi–24-es helikopterektől
2026. június 19.