Nyitott kapuk
Nagy sikerrel zárult a Múzeumok Éjszakája a Rendőrmúzeumban.
Június 20-án a Készenléti Rendőrség is csatlakozott az országos programsorozathoz. A szervezethez tartozó múzeum változatos programjai iránt nagy volt az érdeklődés, a rendezvényen összesen 1821 látogató vett részt.
A kutyás és lovas bemutatók idén is a legnépszerűbbek közé tartoztak, sokan kifejezetten ezek miatt látogattak el az intézménybe. Míg a bűnügyi témák iránt érdeklődők a szakmai előadásokat kísérték figyelemmel, addig a családokat és a gyerekeket elsősorban az interaktív programok – például lézerpuska, védőfelszerelések kipróbálása, a tenyérlenyomat-vétel és a kitűzőkészítés – vonzották.
Az ingyenes lehetőségnek köszönhetően az érdeklődők betekinthettek a hivatás sokszínű világába, valamint közelebbről is megismerhették a rendőrség munkáját.
A rendezvény vendége volt Reviczky Gábor színművész, aki kötetlen beszélgetésen mesélt rendőri témájú szerepeiről, pályafutásáról és a természet iránti szeretetéről.
Forrás: police.hu
- Három évtizede szolgálnak együtt a jászberényi rendőrök
- Jótékonysági bokszgála katonák és rendőrök részvételével
- Szent László előtt tisztelegtek a polgárőrök Múcsonyban
- Igazoltatással kezdődött a lánykérés
- Búcsút vettek a Mi–17-es és Mi–24-es helikopterektől
- Közel hétezer polgárőr dolgozik Pest vármegye biztonságáért
2026. június 25.
A mélyből a magasba
2026. június 25.
Nyitott kapuk
2026. június 24.
Zenével telik meg Szeged – katonazenekarok érkeznek a városba
2026. június 24.
Tartós kánikula érkezik: harmadfokú hőségriasztást rendeltek el
2026. június 23.