Két arany- és egy bronzérmet szerzett a magyar alezredes a kettlebell-világbajnokságon

Megosztás:

Két arany- és egy bronzérmet szerzett a magyar alezredes a kettlebell-világbajnokságon

Kiemelkedő eredményt ért el Bartyik Zoltán alezredes a Moldovában megrendezett 2026-os WKSF Kettlebell Világbajnokságon. A magyar katona három versenyszámban indult, amelyekben két arany- és egy bronzérmet szerzett.

Teljesítményével a világbajnokság egyik legeredményesebb magyar indulója lett. A verseny során tanúsított akaraterővel, kitartással és alázattal méltón képviselte Magyarországot.

Megosztás:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük