Hősök emlékére rúgták a gólokat
Nyolcadik alkalommal rendezték meg a Készenléti Rendőrség Hősei Kispályás Labdarúgó Emléktornát a Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ Vágóhíd utcai objektumában.
A verseny célja tisztelgés a sportteljesítményen keresztül a Készenléti Rendőrség kötelékében egykor szolgáló, elhunyt vagy hősi halált halt kollégák előtt az emlékükre létrehozott vándorkupán. Az emléktorna, a megemlékezésen túl, kiváló lehetőséget teremtett az aktív életmód népszerűsítésére, a sporttevékenységre, az egészséges versenyszellem megélésére, ahogy a sportkapcsolatok, -barátságok ápolására is. A rendezvény hozzájárult a résztvevők egészséges életmódjának kialakításához, támogatásához, akik megmutathatták, hogy rendőri feladataik ellátása mellett készek komoly odaadással és sportszerű játékkal megküzdeni a győzelemért.
Idén 14 rendőrcsapat mérte össze tudását kispályás fociban, a dobogó legfelső fokára a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság állhatott.
Őket követték a szervező Készenléti Rendőrség amatőr labdarúgói, míg a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság focistái bronzéremmel térhettek haza.
Forrás: police.hu
2026. június 11.
Csúcstechnológiával ismerkedtek a jövő helyszínelői
2026. június 11.
Irányzás és bemérés
2026. június 10.
Emléknappal tisztelegtek
2026. június 9.
Rézfúvósok és vastaps Tatán
2026. június 9.