Hősök emlékére rúgták a gólokat
Nyolcadik alkalommal rendezték meg a Készenléti Rendőrség Hősei Kispályás Labdarúgó Emléktornát a Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ Vágóhíd utcai objektumában.
A verseny célja tisztelgés a sportteljesítményen keresztül a Készenléti Rendőrség kötelékében egykor szolgáló, elhunyt vagy hősi halált halt kollégák előtt az emlékükre létrehozott vándorkupán. Az emléktorna, a megemlékezésen túl, kiváló lehetőséget teremtett az aktív életmód népszerűsítésére, a sporttevékenységre, az egészséges versenyszellem megélésére, ahogy a sportkapcsolatok, -barátságok ápolására is. A rendezvény hozzájárult a résztvevők egészséges életmódjának kialakításához, támogatásához, akik megmutathatták, hogy rendőri feladataik ellátása mellett készek komoly odaadással és sportszerű játékkal megküzdeni a győzelemért.
Idén 14 rendőrcsapat mérte össze tudását kispályás fociban, a dobogó legfelső fokára a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság állhatott.
Őket követték a szervező Készenléti Rendőrség amatőr labdarúgói, míg a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság focistái bronzéremmel térhettek haza.
Forrás: police.hu
- Három évtizede szolgálnak együtt a jászberényi rendőrök
- Légirendészet menni Balaton
- Jótékonysági bokszgála katonák és rendőrök részvételével
- Ma megnyílik a Teve utcai Rendőrpalota: különleges programokkal készül a Múzeumok éjszakája
- Igazoltatással kezdődött a lánykérés
- Közel hétezer polgárőr dolgozik Pest vármegye biztonságáért
2026. június 22.
VW2026: a katonaorvoslás modern technológiái
2026. június 21.
Igazoltatással kezdődött a lánykérés
2026. június 20.
Így lehet biztonságosabb a fesztiválozás
2026. június 19.
Búcsút vettek a Mi–17-es és Mi–24-es helikopterektől
2026. június 19.