Fókuszban a biztonságos közlekedés
Több, mint ezer diák tapasztalhatta meg testközelből a közlekedés veszélyeit és a megelőzés lehetőségeit.
Az Érdi Rendőrkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága és Közlekedésrendészeti Osztálya szervezett balesetmegelőzési programot a Törökbálinti Sportközpontban. Az eseményen mintegy 1200 diák vett részt, akik élményszerű módon ismerkedhettek meg a közlekedési szabályok fontosságával és a felelős közlekedés alapjaival.
A látványos bemutatók sorát kaszkadőrök nyitották meg: egy rolleres baleset szimulációját és egy égő ember mentését mutatták be az érdeklődőknek. A program részeként a rendőrök egy személyi sérüléssel járó közlekedési baleset helyszínelését is szemléltették, míg a kutyás szolgálat látványos bemutatóval kápráztatta el a diákokat.
A gyerekek a biztonsági öv szimulátor kipróbálása mellett KRESZ-teszteket tölthettek ki, és alaposan szemügyre vehették a rendőrségi járműveket.
Forrás: police.hu
- Három évtizede szolgálnak együtt a jászberényi rendőrök
- Jótékonysági bokszgála katonák és rendőrök részvételével
- Szent László előtt tisztelegtek a polgárőrök Múcsonyban
- Igazoltatással kezdődött a lánykérés
- Búcsút vettek a Mi–17-es és Mi–24-es helikopterektől
- Közel hétezer polgárőr dolgozik Pest vármegye biztonságáért
2026. június 25.
A mélyből a magasba
2026. június 25.
Nyitott kapuk
2026. június 24.
Zenével telik meg Szeged – katonazenekarok érkeznek a városba
2026. június 24.
Tartós kánikula érkezik: harmadfokú hőségriasztást rendeltek el
2026. június 23.