Lövészek ereszkedési kiképzésen
Az MH Klapka György 1. Páncélosdandár 1. Lövészzászlóalj katonái elsőként tornatermi körülmények között gyakorolták a falról való leereszkedést, hogy biztonságosan felkészüljenek a terepen történő végrehajtásra.
A kiképzést a Gerecsében folytatták, ahol egyénileg és kötelékben fejlesztették képességeiket komplex harcászati foglalkozás keretében.
Forrás: honvedelem.hu
2026. június 26.
Lovas és kutyás bemutatókkal várták az ifjú polgárőröket Csépen
2026. június 26.
Kötelékben az erő
2026. június 25.
A mélyből a magasba
2026. június 25.
Nyitott kapuk
2026. június 24.
Zenével telik meg Szeged – katonazenekarok érkeznek a városba
2026. június 24.