Ismét a Jászságban fogtak el dílereket a rendőrök
A DELTA Program keretében két jászapáti drogkereskedőt vettek őrizetbe a nyomozók.
Egy 46 éves jászapáti férfi lakásán állítólag kristálydrogot árult, adagonként 1000 forintért a helyi fogyasztóknak. Később társult egy másik ingatlanban, albérletben élő, szintén 46 éves férfival, így már ketten terítették a drogot a településen.
A rendőrség október 6-án csapott le a dílerekre, és mindkettejüket előállította. A kutatás közben egy autó is megjelent az egyik ingatlannál: a sofőr észrevette a biztosítótiszti egyenruhát, zavartan viselkedett, és kiderült, éppen vásárolni érkezett a dílerhez – akit a rendőrök már ismerték.
A nyomozók a két férfit kábítószer-kereskedelem bűntettének gyanújával hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat.
Forrás: police.hu
2026. június 11.
Csúcstechnológiával ismerkedtek a jövő helyszínelői
2026. június 11.
Irányzás és bemérés
2026. június 10.
Emléknappal tisztelegtek
2026. június 9.
Rézfúvósok és vastaps Tatán
2026. június 9.