Elismerések és előléptetések Gödöllőn
A tartalékos honvédek napja és az október 23-ai nemzeti ünnep alkalmából elismeréseket adtak át és két katonát előléptettek az MH vitéz Reviczky László 1. Területvédelmi Ezrednél.
Kiemelkedő szolgálati teljesítményük elismeréseként Kaló Miklós ezredes, az MH vitéz Reviczky László 1. Területvédelmi Ezred parancsnoka Szabó Orsolya tartalékos szakaszvezetőt hadnaggyá, míg Surányi Erika tartalékos hadnagyot főhadnaggyá léptette elő.
Az ünnepségen emlékplakettet vehetett át
-
Kállay-Nagy Anita tartalékos őrnagy, az alakulat kommunikációs feladataiban nyújtott kimagasló munkájáért, valamint
-
Füzér László őrnagy, a katonai oktatás koordinálásában végzett kiemelkedő tevékenységéért.
Ezen felül oklevelet és tárgyjutalmat kapott Kálmán Attila törzsőrmester, aki szintén példamutató szolgálatával érdemelte ki az elismerést.
Az előléptetésekre és kitüntetésekre október 31-én, az ezred gödöllői székhelyén került sor.
Forrás: honvedelem.hu
- Három évtizede szolgálnak együtt a jászberényi rendőrök
- Légirendészet menni Balaton
- Jótékonysági bokszgála katonák és rendőrök részvételével
- Ma megnyílik a Teve utcai Rendőrpalota: különleges programokkal készül a Múzeumok éjszakája
- Igazoltatással kezdődött a lánykérés
- Közel hétezer polgárőr dolgozik Pest vármegye biztonságáért
2026. június 22.
VW2026: a katonaorvoslás modern technológiái
2026. június 21.
Igazoltatással kezdődött a lánykérés
2026. június 20.
Így lehet biztonságosabb a fesztiválozás
2026. június 19.
Búcsút vettek a Mi–17-es és Mi–24-es helikopterektől
2026. június 19.