Dartsban is remekelnek a győr-mosoni rendőrök
Két vármegyei rendőr is remekelt az összetett versenyben. A rendvédelmi kategória vándorserlegét is elhozták.
Festői környezetben, Szelestén rendezték meg 2025. május 31-én a Nyugat– Magyarországért Alapítvány meghívásos darts versenyét, amelyen a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság is képviseltette magát – tette közzé közösségi oldalán a rendőrség.
A megmérettetésen összetettben Szekeres László rendőr törzszászlós a negyedik, míg Füzi Balázs rendőr főtörzszászlós kilencedik helyen végzett. A verseny keretein belül kihirdetett rendvédelmis darts kategóriát Szekeres László rendőr törzszászlós nyerte, így egy évig övé lehet a vándorserleg.
Forrás: kisalfold.hu
2026. június 24.
Zenével telik meg Szeged – katonazenekarok érkeznek a városba
2026. június 24.
Tartós kánikula érkezik: harmadfokú hőségriasztást rendeltek el
2026. június 23.
Szent László előtt tisztelegtek a polgárőrök Múcsonyban
2026. június 22.